Holčičky, tentokrát cvičící víkend plný pokusů a konkrétních ukázek,kde zbytečně ztrácíme energii,kde ji vzít,když máme pocit,že již máme zapnutou rezervu. Pokud jsme spolu delší časový úsek, můžeme právě zaútočit efektivně na praxi ne jen na rady do vzduchu. Povíme si,  jak najít ten svůj osobitý režim, který bude vyhovovat dlouhodobě.  Co vyhovuje a dělá dobře jednomu, vůbec nemusí být fajn pro druhého. Na čem všem to záleží,  to si povíme. Někdy jde opravdu jen o maličkosti, kterými nahodime hlavně i hlavu do rovnováhy. Doplňkově najdeme ztracené zdravé sebevědomí a snad i dovezeme trochu do Prahy při návratu.Přes noc budeme detoxikovat,zatímco budeme klidně spát. A další a další. Vy, co se mnou jezdíte už dlouho, těš te se na akčnější víkend. Samozřejmě cvičení a naše milovaná jóga a zumba vás potěší v hojné míře. Hlavně venku. Tedy budeme potrebovat: trekingové hůlky, v praxi si ukážeme co ano, co ne, kde zbytečně chybujeme a namáhame trapézové, jak využít chůzi více energicky. Kdo nemá,  půjčíme mezi těmi co nejedou a půjčí.  Funkční oblečení na ven. Podložky na ven, já vezmu samozřejmě též z tělocvičny. Zátěžové rukavice, zátěže na nohy. Kdo nemá, půjčím. Boty na ven I do tělocvičny. Velkou osušku  nebo prostěradlo a ručník do sauny. To je to zásadní.  Ranní vitamín C budete dostávat.  Láhev na pití nezapomenout. Ochutnáte Dominikánský úžasný čaj při ranní joze,který nám nahradí mimořádně ranní ovoce. Prosím, nevozte jidlo navíc. Max ovoce zeleninu. Budeme mít k dispozici tyčinky proteinové a zkusíme přímo v akci,jestli je umíme použít tak jak je třeba a jestli plní to,co od nich očekáváme. Kdo máte čajové svíčky, vezměte,prosím. Pokud nevezme dobrou náladu, protože bude nedostatek,vůbec nevadí. Na jisto můžu říct, že kdo bude potřebovat, ten si dobije. Budeme samozřejmě i LEHCE soutěžit, to bych nebyla já, ale o ceny! 

Takže těšte se vaše těla, tolik bych vás prohnat chtěla! Samozřejmě s láskou a odborně, ať se netvaříte odporně.  Vzhledem k tomu ale, že to se nemůže stát, těším se na víkend milionkrát. 29.4.-1.5. AKCE! CVIČÍCÍ VÍKEND PO 27.SealedSealedSealed

Kontakt

Blaga Šimkovská
Tel. 777 601 718
info@bfitness.cz
blagasimkovska@seznam.cz

Nová Ves 174
Praha - Východ

oddělovník

Odběr aktualit

Pokud chcete být informováni o našich speciálních akcích a jiných novinkách ze světa fitness neváhejte a vyplňte zde svůj email.

Copyrights 2012 | Bfitness.cz
Tvorba www na míru: Milan Knop