Kango jumps, nebo-li klokaní boty, jsou pružinové boty, které měly být původně rehabilitační pomůckou pro zraněné atlety.N.A.S.A. se zabývala využitím prižiny pro pohyb člověka a zjistila, že je to pohyb nejefektivnější a hlavně nejšetrnější. Přináším do tělocvičny vždy jen to, o čem jsem přesvědčená,že je něčím jedinečné, že je to velmi efektivní, že je to dravé, ale účinné. Ať to byly trampilíny, bosy, míče, milovaný flow tonic, pytle na blox. Teď přišel čas na KARGOO JUMPS. PROČ?

1. S KANGOOBLAGULÁŠEM spálíme o 20% VÍCE KALORII, NEŽ V BĚŽNÝCH BOTECH PŘI STEJNÉM CVIČENÍ. Tajemství je v lymfat. systému.Lymfa je tekutina, která odvádí toxiny z našeho těla. Máme jí asi 4xvíce než krve, ale nemá svou pumu, jako srdce, takže pakliže se dostatečně nehýbeme, toxiny zanesou náš lymf. systém a otráví naše buňky.Proto jsou určité druhy vibryčních plošin tak velkým přínosem pro lymf systém. Na některých místech lymfa zkrystalizuje v celulitidu.Skákání znovu nejúčinněji nastartuje pumpu díky houpání nahoru, dolů a mírným nárazům.

2. KANGOO CHRÁNÍ KOLENA,KLOUBY,KYČLE, jelikož nárazy jsou mírnější o 80% oproti běžnému běhu.

3. KANGOO VNITŘNĚ ZPEVŇUJE, díky neustálemu balancu na botech se dopracujeme k úžasnému vnitřnímu zpevnění.

4.KANGOO ÚŽASNĚ ZLEPŠUJE KARDIOVASKULÁRNÍ SYSTEM.Prostě poskoky, jo poskoky.

5.KANGOO ZPEVŇUJE VŠECHNY SVALY SOUČASNĚ PŘI KAŽDÉM ODRAZU. N.A.S.A. zhodnotila, že skákání je ta nejlepší forma cvičení, jaká byl kdy člověkem vymyšlena.

6.KANGOO MAJÍ STEJNĚ ŠIROKOU PODRÁŽKU JAKO BĚŽNÉ BOTY, proto jsou naprosto stabilní, i když se to zprvu nezdá.Boty nevyžadují tedy mimořádné úsilí na udržení rovnováhy, ale kouzlo je v tom, že vyžauje nepřetržité úsilí držet rovnováhu.

7.KANGOO NEJSOU NAVRŽENY NA KOK DO VÝŠKY, ale na běh, aerobik, cross trenink nebo tanec.

8.KANGOO SE HODÍ PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE A VŠECHNY ÚROVNÉ FITNESS ZDATNOSTI.

9.KANGOO OVLIVŇUJE FACELIFT, každá buňka je jako balónek, skkáním ji vystavíme opakovanému přetížení. Časem se stěna ztenčí a zpevní a získá na pružnosti. Naše pokožka je tvořena takovýmito buňkami. Proto je důsledkem skákání udržení mladého vzhledu a zachování elastičnosti.

10. KANGOO MUSÍTE VYZKOUŠET, budeme zase o krok dál.

Omezený počet bot v tělocvičně namená omezený počet cvičících, tedy objednání. Vzhledem k pořizovacím nákladům, které nejsou zcela zanedbatelné , bude tato hodina stát 100,--Kč, včetně bot. Tato hodina se nebude cvakat z permice, bude se platit hotově.Je třeba pouze .jediné, vysoké ponožky, kter mají vzhledem pohodlí být delší než třeba vaše inline brusle. KDY ZAČNEME? PRVNÍ , ÚVODNÍ HODINA BUDE.V PONDĚLÍ NA STÁTNÍ SVÁTEK OD 17.30-18.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takže vhůru se svým tělem pro novéé možnosti jeho zkrášlení, zpevnění a tvarování.

Kontakt

Blaga Šimkovská
Tel. 777 601 718
info@bfitness.cz
blagasimkovska@seznam.cz

Nová Ves 174
Praha - Východ

oddělovník

Odběr aktualit

Pokud chcete být informováni o našich speciálních akcích a jiných novinkách ze světa fitness neváhejte a vyplňte zde svůj email.

Copyrights 2012 | Bfitness.cz
Tvorba www na míru: Milan Knop