Vždy mi šlo vše líp, když jsem věděla proč to ,,něco,, dělám a co chci aby bylo cílem. I při cvičení se snažím, aby jste cítili sval, který cítit máte a dělám vše pro to, abychom cvičili bezpečně a nehuntovali si zbytečně ty části těla, které nám už nikdy nikdo nevymění. Ti co se mnou dvakrát ročně jezdí na víkendy tyto informace pod tlakem dostávají. Tam jinou vobu nemají. Ale protože se mne často po cvičení, před cvičením ptáte na různé záležitosti, usoudila jsem, že některé z vás má odpověď zajímá. Tedy vždy po cvičícím víkendu udělám posezení v tělocvičně pro ty, kteří hromadné akce nemusí, či zkrátka mají své důvody, proč na víkend  nejedou. Probíráme všechno. Cvičební metody, druhy sportovních aktivit podle efektivnosti na to či ono, zdravé snídaně, jak na nárůst svalů, Teď ale budeme mít povídání , na zakladě kterého doufám lépe pochopíte , jak si můžeme ubližovat zbytečně, jak tělo funguje , když mu je fajn, co se děje, když mu fajn není. Krásný příměr je: Když šlápneš psovi na ocas, neštěká ocas, ale pes. Bude to o příznacích, které zdánlivě s jídlem vůbec nesouvisí, ale naopak. Čím více info máme, tím lepší názor na cokoli si můžeme udělat. Chtěla bych nastínit pohled tibetské medicíny, aby jsme si na chvilinku uvědomili, co vlastně choroba znamená. Zabývat se budeme znovu tím, proč někdo, i když stravu hlídá, nehubne, co to jsou vlastně tuky, které k životu ale potřebujeme. Jak si zbytečně škodíme i když nemusíme. Toto mé povídání nemá z hubnutím nic společného, je o zdraví, je o zdraví dlouhodobém. Tělo je úžasný důmyslný stroj, který bude fungovat, ale jen pokud se o něj budeme starat, Schovávat se za stáří a svalovat na něj všechny naše prohřešky, lenivost a nedostatek času pro sebe sama, je lehčí, ale ubližujeme  sami sobě.

NEDĚLE 25.11.2018 v 17.00-19.00 včetně cviků pro bolavá záda, bolavou pátěř, cviky na posílení močového ústrojí

Vezměte s sebou polštářek na sezení, deku (nechci přetopit tělocvičnu na cvičení) , podložky tu jsou. Pohodlné oblečení, hrneček, čaj tu bude připraven, 200,--korun českých.

Mějte se krásně a prosím, kdo by jste se chtěl zúčastnit, kromě těch, kteří jste již zapsaní, dejte vědět. Potřebujeme totiž i prostor na cvičení. Sealed

 

Kontakt

Blaga Šimkovská
Tel. 777 601 718
info@bfitness.cz
blagasimkovska@seznam.cz

Nová Ves 174
Praha - Východ

oddělovník

Odběr aktualit

Pokud chcete být informováni o našich speciálních akcích a jiných novinkách ze světa fitness neváhejte a vyplňte zde svůj email.

Copyrights 2012 | Bfitness.cz
Tvorba www na míru: Milan Knop