Všichni milí účastníci, protože jen cvok by s sebou bral účastníky nemilé, příští týden jedeme. Prosím o doplatky. Prosím, ať o sebe pečujete a můžete ve zdraví odjet, prosím o dočtení tohoto emailu.

Jak je již notoricky známo, na víkendu děláme to, co nám neumožňuje tělocvična v Nové Vsi. Kvůli prostoru, kvůli času, kvůli možnosti pobýt spolu bez většího omezení.Vyhlásili jsme pomazánkový víkend. K dispozici bude samozřejmě lednice, takže bez obav. Vezměte gymnastický míč, kdo máte. Kdo ne, dejte vědět, ráda zapůjčím. Nezapomeňte joga podložky.Kdo nemá, opět jen dejte vědět, vezmu.Oblečení do tělocvičny je samozřejmost, ale vezměte i teplejšího něco na ven, kdo ví, co všechno se může dít a teplo zrovna nebude. Vězměte také prosím propisku a blok nebo sešit na psaní. Kdo máte pálku na ping pong vezměte. Minule jich bylo málo. Prosím, vyberte ze svých triček jedno, které by se dalo během víkendu popsat. Máte-li někdo doma také fix na textil, vezměte ho prosím. Župan do sauny , prostěradlo do sauny. Program vás potěší na místě. Takže příští čtvrtek jděte hezky včas do pelechu, naberte sil a s dobrou náladu, chtivé cvíča vás budu očekávat cca v 15.00 -15.30 v Kořínku. Pakliže někoho chytne po cestě nějaký neurotický rapl , tak to rovnou otočte na Prahu. Pokud by se jednalo o menšího raplíka, zkusíme to rozchoditSurprised P.S. Ivuško, pokud zapomeneš kroniku, otáčíš to na Prahu taky. Už zbývá jen jediné, víkend nás nemine. Máme chuť a hlídání, někomu asi program strach nahání, ale je to pořád dokola, zase to bude fajn a pohoda. Je super, že se můžeš spolehnout, že bez půlnoční zumby nesmíš ulehnout. Nemám nejmenší pochyby, že víkend bude bez chyby. Tedy pokud se budete smát mým vtipům a pořádně cvičit !!!!!!!!!SealedSealed

Kontakt

Blaga Šimkovská
Tel. 777 601 718
info@bfitness.cz
blagasimkovska@seznam.cz

Nová Ves 174
Praha - Východ

oddělovník

Odběr aktualit

Pokud chcete být informováni o našich speciálních akcích a jiných novinkách ze světa fitness neváhejte a vyplňte zde svůj email.

Copyrights 2012 | Bfitness.cz
Tvorba www na míru: Milan Knop